Blue Lagoon Group:
Είμαστε πολύ περήφανοι που σας ανακοινώνουμε το άνοιγμα του νέου μας ξενοδοχείου blue λιμνοθάλασσα City Hotel που βρίσκεται στην καρδιά της πόλης της Κω. Οι πρώτες αφίξεις σήμερα από μια πολύ υποσχόμενη σεζόν. Το ξενοδοχείο θα είναι ανοιχτό όλο το χρόνο και περιμένουμε να σας καλωσορίσουμε εδώ! Μπράβο σε όλη την ομάδα!
Δείτε τι έγραψε ο Θάνος Χατζησάββας στο fb
Μεγάλη μέρα για την οικογένεια μας σήμερα! Το Blue Lagoon City (Oscar hotel ) ανοίγει τις πόρτες του στους πρώτους φιλοξενούμενους! Κάποιος θα είναι πολύ χαρούμενος σήμερα εκεί ψηλά! Θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε την οικογένεια Ζαχαρία αφενός για την εξαιρετική συνεργασία και αφετέρου γιατι είναι καταπληκτικοι άνθρωποι! Παρέδωσαν μέσα σε 7 μήνες ένα αρχιτεκτονικο στολίδι απαράμιλλης αισθητικής και υψηλής τεχνολογίας! ΕΎΧΟΜΑΙ καλές δουλειές με πολλές πολλές διακρίσεις και επιτυχίες!