Έναν άνδρα 45 ετών εντόπισε περιπολία της ομάδας ΔΙΑΣ στη Ρόδο να κατέχει μεταξύ άλλων ηρωίνη, χασίς και ναρκωτικά χάπια.
Αναλυτικότερα σύμφωνα με την επίσημη ανακοίνωση της ΕΛΑΣ, χθες το βράδυ συνελήφθη στη Ρόδο, από περιπολούντες αστυνομικούς της ομάδας ΔΙΑΣ, 45χρονος ημεδαπός, γιατί βρέθηκαν στην κατοχή του και κατασχέθηκαν αυτοσχέδιο τσιγάρο και κάνναβη βάρους 5,7 γραμμ., ηρωίνη βάρους 3,5 γραμμ., 8 ναρκωτικά δισκία, ηλεκτρονική ζυγαριά και 200 ευρώ.