Το ταξίδι μας στη Νέα Υόρκη ολοκληρώθηκε με μία ακόμη εκδήλωση που οργάνωσαν οι ξενοδοχειακές επιχειρήσεις Μήτση και Ixian Grand, στο ελληνικό εστιατόριο Mylos.
Με την παρουσία δεκάδων τουριστικών πρακτόρων των Η.Π.Α., δημοσιογράφων και influencers, μας δόθηκε μια ακόμη ευκαιρία να παρουσιάσουμε τον πλούτο μας, φυσικό, πολιτιστικό και γαστρονομικό.
Η εξαιρετική αυτή δουλειά του ιδιωτικού τομέα, μας δεσμεύει να ανεβάζουμε συνεχώς ταχύτητα και πήχη
Γιώργος Χατζημάρκος
Στα Μέσα Ενημέρωσης των Η.Π.Α., παρουσιάζουμε τα νησιά μας και τις επιλογές που δίνουν στους επισκέπτες τους, τις ευκαιρίες που χαρίζουν για εμπειρίες ζωής με τα παγκόσμια μοναδικά χαρακτηριστικά τους.
Γιατί, τα θέλουμε να πρωταγωνιστούν και έτσι θα συνεχίσουν