Δεν υπολογίζεται λόγω τραυματισμού από τον Ιπποκράτη Κω ο Θοδωρής Ονάσογλου, που δεν θα παίξει στα τελευταία παιχνίδια της ομάδας στη Β' Εθνική!
Χωρίς τον Θοδωρή Ονάσογλου (λόγω προβλήματος τραυματισμού) θα πορευθεί ο Ιπποκράτης μέχρι το τέλος της χρονιάς, αφού ο παίκτης αποτελεί παρελθόν από την ομάδα. Ο Ονάσογλου δεν θα συνεχίσει στον Ιπποκράτη, ο οποίος δεν θα παίξει στα παιχνίδια με τον Πανερυθραϊκό (εντός) και την Α.Ε.Ν. Κηφισιάς (εκτός), ενώ θα απουσιάσει και από το μονό αγώνα μπαράζ που θα δώσει ο Ιπποκράτης Κω με την ομάδα που θα τερματίσει στην 3η θέση του ομίλου βορρά. Ο Ονάσογλου δεν είχε παίξει και στα τελευταία παιχνίδια του Ιπποκράτη Κω. Από κει και πέρα, οι Κώοι θέλουν να κλείσουν με δύο νίκες τη χρονιά και να κερδίσουν στον αγώνα κατάταξης, έτσι ώστε να ελπίζουν στην άνοδο τους στην Α2 Κατηγορία.
12sports.gr