Στο χθεσινό Your Face Sounds Familiar ο Δημήτρης Μακαλιάς έπρεπε να τραγουδήσει ρομαντικά στην... Μάρθα Καραγιάννη «Ενας Ουρανός μ’ αστέρια» ως άλλος Γιάννης Βογιατζής.
Για να συμπληρωθεί όμως η σκηνή από την ταινία «Ραντεβού στον αέρα» χρειάζονταν ακόμα η Ελένη Προκοπίου, η Χλόη Λιάσκου και ο Κώστας Βουτσάς και τουλάχιστον ο τελευταίος βρέθηκε στην σκηνή του Your Face Sounds Familiar κάνοντας την έκπληξη στο 5ο live του show.
Ο Κώστας Βουτσάς επανέλαβε το διάλογο ανάμεσα στις δυο γυναίκες και ενθουσίασε τους κριτές, αλλά και την παρουσιάστρια Μαρία Μπεκατώρου που τον είχαν κοντά τους.
Δείτε το σχετικό απόσπασμα.
zappit.gr