Την προσεχή Κυριακή στις 10:00 θα γίνει η παρουσίαση της ανδρικής ομάδας, των αθλητών και των προπονητών των ακαδημιών!
Ο Ιπποκράτης Κω εξέδωσε την παρακάτω ανακοίνωση: ''H έναρξη των ακαδημιών μας ορίστηκε για την Kυριακή 10/09 ώρα 10:00 στο κλειστό γυμναστήριο. Θα παρουσιάσουμε τους καινούργιους προπονητές που θα απαρτίζουν τις ακαδημίες, τα καινούργια μέλη της ανδρικής ομάδας τεχνικό team και παίκτες. Περιμένουμε και τους αθλητές και τους γονείς να γνωριστούμε από κοντά,να μιλήσουμε και να ανταλλάξουμε απόψεις''.