Menu

Οι προθέσεις συμμετοχών στο τοπικό

Οι προθέσεις συμμετοχών στο τοπικό
jumbo-banner
Τις προθέσεις τους για τη νέα αγωνιστική περίοδο έκαναν γνωστές τα σωματεία της Δωδεκανήσου για τη νέα αγωνιστική περίοδο.
Ο Κολοσσός Ρόδου, ο Γ.Α.Σ. Ιάλυσος, ο Γ.Σ. Διαγόρας, ο Ιπποκράτης Κω και η Ε.Α. Καλύμνου δήλωσαν συμμετοχή σε όλα τα πρωταθλήματα, ενώ για πρώτη φορά θα εμφανιστεί ο Ίκαρος Κω. Βέβαια οι τελικές αποφάσεις των συλλόγων θα παρθούν μετά τις προκηρύξεις και στην προθεσμία υποβολής των συμμετοχών που θα θέσει η Τ.Ε. Ε.Ο.Κ. Δωδεκανήσου. Αναλυτικά, οι κατηγορίες και τα σωματεία:
ΑΝΔΡΩΝ:
ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ: Γ.Σ. Διαγόρας, Ροδίων Άθλησις, Γαλάζια Ακαδημία, Γ.Α.Σ. Ιάλυσος
ΟΜΙΛΟΣ ΝΗΣΩΝ: Α.Ε. Δικαίου, Ηρακλής 2000, Αίολος Κεφάλου, Ακαδημία Καλύμνου, Ε.Α. Καλύμνου, Φοίβος Κω
ΓΥΝΑΙΚΩΝ:
ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ: Κολοσσός Ρόδου, Γ.Α.Σ. Ιάλυσος, Γ.Σ. Διαγόρας
ΟΜΙΛΟΣ ΝΗΣΩΝ: Ιπποκράτης Κω, Ε.Α. Καλύμνου
ΕΦΗΒΟΙ:
ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ: Κολοσσός Ρόδου, Γ.Σ. Διαγόρας, Γ.Α.Σ. Ιάλυσος, Ροδίων Άθλησις, Γαλάζια Ακαδημία
ΟΜΙΛΟΣ ΝΗΣΩΝ: Ιπποκράτης Κω, Ε.Α. Καλύμνου, Α.Ε. Δικαίου, Ακαδημία Καλύμνου, Πανιωνιος Λέρου, Φοίβος Κω
ΝΕΑΝΙΔΕΣ:
ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ: Κολοσσός Ρόδου, Γ.Σ. Διαγόρας, Γ.Α.Σ. Ιάλυσος
ΟΜΙΛΟΣ ΝΗΣΩΝ: Ιπποκράτης Κω, Ε.Α. Καλύμνου, Ξάνθος Πάτμου
ΠΑΙΔΕΣ:
ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ: Κολοσσός Ρόδου, Γ.Σ. Διαγόρας, Γ.Α.Σ. Ιάλυσος, Ροδίων Άθλησις, Καλλιθέα, Γαλάζια Ακαδημία, Ελπίδα Πεταλούδων, Α.Ο. Σύμης
ΟΜΙΛΟΣ ΝΗΣΩΝ: Ιπποκράτης Κω, Ε.Α. Καλύμνου, Ακαδημία Καλύμνου, Πανιώνιος Λέρου, Φοίβος Κω.
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ:
ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ: Κολοσσός Ρόδου, Γ.Σ. Διαγόρας, Γ.Α.Σ. Ιάλυσος
ΟΜΙΛΟΣ ΝΗΣΩΝ: Ιπποκράτης Κω, Ε.Α. Καλύμνου, Α.Ε. Δικαίου, Ακαδημία Καλύμνου, Ηρακλής 2000.
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ:
ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ: Κολοσσός Ρόδου, Γ.Σ. Διαγόρας, Γ.Α.Σ. Ιάλυσος, Ροδίων Άθλησις, Ελπίδα Πεταλούδων, Γαλάζια Ακαδημία, Αθλητική Ακαδημία
ΟΜΙΛΟΣ ΝΗΣΩΝ: Ιπποκράτης Κω, Ε.Α. Καλύμνου, Α.Ε. Δικαίου, Ακαδημία Καλύμνου, Φοίβος Κω, Ηρακλής 2000
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ:
ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ: Κολοσσός Ρόδου, Γ.Σ. Διαγόρας, Γ.Α.Σ. Ιάλυσος, Πήγασος Κρεμαστής
ΟΜΙΛΟΣ ΝΗΣΩΝ: Ιπποκράτης Κω, Ε.Α. Καλύμνου, Α.Ε. Δικαίου, Ακαδημία Καλύμνου Ηρακλής 2000, Ξάνθος Πάτμου
ΜΙΝΙ:
ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ: Κολοσσός Ρόδου, Γ.Σ. Διαγόρας, Γ.Α.Σ. Ιάλυσος, Ελπίδα Πεταλούδων, Ροδίων Άθλησις, Γαλάζια Ακαδημία, Αθλητική Ακαδημία, Α.Ο. Σταματίου, Α.Ο. Σύμης
ΟΜΙΛΟΣ ΝΗΣΩΝ: Ιπποκράτης Κω, Ε.Α. Καλύμνου, Ακαδημία Καλύμνου, Α.Ε. Δικαίου, Ηρακλής 2000, Πανιώνιος Λέρου, Φοίβος Κω, Ίκαρος Κω
ΟΙ ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΑΝΑ ΣΩΜΑΤΕΙΟ
ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΡΟΔΟΥ: Ανδρικό, Γυναικείο, Εφήβων, Παίδων, Νεανίδων, Κορασίδων, Παμπαίδων, Παγκορασίδων, Μίνι
Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ: Ανδρικό, Γυναικείο, Εφήβων, Παίδων, Νεανίδων, Κορασίδων, Παμπαίδων, Παγκορασίδων, Μίνι
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ: Ανδρικό, Γυναικείο, Εφήβων, Παίδων, Νεανίδων, Κορασίδων, Παμπαίδων, Παγκορασίδων, Μίνι
Ε.Α. ΚΑΛΥΜΝΟΥ: Ανδρικό, Γυναικείο, Εφήβων, Παίδων, Νεανίδων, Κορασίδων, Παμπαίδων, Παγκορασίδων, Μίνι
Γ.Α.Σ. ΙΑΛΥΣΟΣ: Ανδρικό, Γυναικείο, Εφήβων, Παίδων, Νεανίδων, Κορασίδων, Παμπαίδων, Παγκορασίδων, Μίνι
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ: Ανδρικό, Εφηβικό, Παίδων, Παμπαίδων, Μίνι
ΚΑΛΛΙΘΕΑ: Παίδων
ΕΛΠΙΔΑ ΠΕΤΑΛΟΥΔΩΝ: Παίδων, Παμπαίδων, Μίνι
ΓΑΛΑΖΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ: Ανδρών, Εφήβων, Παίδων, Παμπαίδων, Μίνι
Α.Ε. ΔΙΚΑΙΟΥ: Ανδρών, Εφήβων, Κορασίδων, Παμπαίδων, Παγκορασίδων, Μίνι
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΥΜΝΟΥ: Ανδρών, Εφήβων, Παίδων, Κορασίδων, Παμπαίδων, Παγκορασίδων, Μίνι
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΛΕΡΟΥ: Εφήβων, Παίδων, Μίνι
ΦΟΙΒΟΣ ΚΩ: Ανδρών, Εφήβων, Παίδων, Παμπαίδων, Μίνι
ΗΡΑΚΛΗΣ 2000: Ανδρών, Κορασίδων, Παμπαίδων, Παγκορασίδων, Μίνι
ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΟΥ: Νεανίδων, Παγκορασίδων
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ: Παγκορασίδων
Α.Ο. ΣΥΜΗΣ: Παίδων, Μίνι
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ: Παμπαίδων, Μίνι
ΑΙΟΛΟΣ ΚΕΦΑΛΟΥ: Ανδρών
ΙΚΑΡΟΣ ΚΩ: Μίνι
Α.Ο. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ: Μίνι
kos patisserie
επιστροφή στην κορυφή